W dniu 20 października 2025r w naszej szkole odbyło się uroczyste pasowanie na pierwszoklasistę. To wyjątkowe wydarzenie w kalendarzu szkolnym . Pierwszoklasiści wyruszyli w podróż pociągiem po edukacjach, zaliczając na medal kolejne stacje. Następnie złożyli ślubowanie i zostali symbolicznie pasowani przez panią dyrektor. Uroczystość przebiegała w radosnej i podniosłej atmosferze. Gratulujemy naszym pierwszoklasistom i życzymy sukcesów oraz radości z odkrywania świata nauki.
W tym dniu również pierwszoklasiści otrzymali od Pani Dyrektor opaski odblaskowe w ramach konkursu " Odblaskowa szkoła" 2025.